Ta strona wymaga Adobe Flash Player i przeglšdarki z włšczonš obsługš JavaScript.

Wirtualne wycieczki

Kąty Wrocławskie - Zajazd Azyl

Azyl to zajazd z restauracją, grillem węglowym i pokojami gościnnymi, położony przy Autostradzie A-4, w Kątach Wrocławskich, 15 km na południe od Wrocławia. Azyl to nie tylko restauracja, grill-bar i pokoje gościnne - to również bujny ogród, a w nim staw, w którym pływają karpie i karasie, miejsce w którym przeplata się śpiew ptaków, brzęk talerzy i śmiech dzieci.

Gościom ceniącym wyższy standard zajazd proponuje pobyt w nowym obiekcie, w Hotelu Azyl. Do dyspozycji jest 15 komfortowo urządzonych i klimatyzowanych pokoi 1,2 i 3 osobowych. W ofercie są również 4 ekskluzywne, przestronne apartamenty, idealne na dłuższe pobyty. Szczególną uwagę zwraca romantyczny Apartament dla Nowożeńców.

Obiekt proponuje noclegi w nowoczesnych pokojach 1- 2-3 osobowych, z łazienkami, klimatyzacją, TV SAT oraz dostępem do Internetu, z którego Goście korzystają bezpłatnie. W cenę każdego pokoju wliczone jest śniadanie w formie bufetu szwedzkiego. Hotel proponuje także transport firmowym samochodem, klimatyzowanym Mercedesem VIANO, na lotnisko bądź do Wrocławia, bezpłatny parking, codzienny dostęp do aktualnej prasy.

Tematem przewodnim menu jest kuchnia polska. Sama w sobie zawiera ona akcenty i wpływy innych tradycji kulinarnych, niemieckich, rosyjskich, ukraińskich, tureckich czy żydowskich, a fantazja naszych kucharzy tworzy na jej temat prawdziwe wariacje. Sprawia to, że podawane w restauracji dania są wyjątkowe i niepowtarzalne. Przestronne, klimatyzowane wnętrza mają nowoczesny i elegancki wygląd. W tej scenerii organizowane są wesela, bankiety, uroczystości rodzinne i firmowe.wirtualne wycieczki - Zajazd Azyl