Lokalizator

51° 1' 28" N   16° 45' 29" E
°C
 1:00  1:00

Dane meteorologiczne dostarcza serwis Weather.com. Najbliższy punkt pomiarowy: stacja Wrocław znajduje się w odległości 32km od prezentowanego obiektu.

Dodaj do...

Zajazd Azyl

wirtualne wycieczki - Zajazd Azyl Azyl to zajazd z restauracją, grillem węglowym i pokojami gościnnymi, położony przy Autostradzie A-4, w Kątach Wrocławskich, 15 km na południe od Wrocławia. Azyl to nie tylko restauracja, grill-bar i pokoje gościnne - to również bujny ogród, a w nim staw, w którym pływają karpie i karasie, miejsce w którym przeplata się śpiew ptaków, brzęk talerzy i śmiech dzieci.

Gościom ceniącym wyższy standard zajazd proponuje pobyt w nowym obiekcie, w Hotelu Azyl. Do dyspozycji jest 15 komfortowo urządzonych i klimatyzowanych pokoi 1,2 i 3 osobowych. W ofercie są również 4 ekskluzywne, przestronne apartamenty, idealne na dłuższe pobyty. Szczególną uwagę zwraca romantyczny Apartament dla Nowożeńców.

Obiekt proponuje noclegi w nowoczesnych pokojach 1- 2-3 osobowych, z łazienkami, klimatyzacją, TV SAT oraz dostępem do Internetu, z którego Goście korzystają bezpłatnie. W cenę każdego pokoju wliczone jest śniadanie w formie bufetu szwedzkiego. Hotel proponuje także transport firmowym samochodem, klimatyzowanym Mercedesem VIANO, na lotnisko bądź do Wrocławia, bezpłatny parking, codzienny dostęp do aktualnej prasy.

Tematem przewodnim menu jest kuchnia polska. Sama w sobie zawiera ona akcenty i wpływy innych tradycji kulinarnych, niemieckich, rosyjskich, ukraińskich, tureckich czy żydowskich, a fantazja naszych kucharzy tworzy na jej temat prawdziwe wariacje. Sprawia to, że podawane w restauracji dania są wyjątkowe i niepowtarzalne. Przestronne, klimatyzowane wnętrza mają nowoczesny i elegancki wygląd. W tej scenerii organizowane są wesela, bankiety, uroczystości rodzinne i firmowe.

Panoramy

panoramy - Mostek
panoramy - Parking
panoramy - Parasolki
panoramy - Plac zabaw
panoramy - Grill bar
panoramy - Bar
panoramy - Restauracja
panoramy - Restauracja
panoramy - Restauracja