Lokalizator

50° 3' 46" N   19° 56' 11" E
°C
 1:00  1:00

Dane meteorologiczne dostarcza serwis Weather.com. Najbliższy punkt pomiarowy: stacja Kraków znajduje się w odległości 0km od prezentowanego obiektu.

Dodaj do...

Hotel Stary

wirtualne wycieczki - Hotel Stary Luksusowy hotel Stary położony jest w samym sercu Starego Miasta w Krakowie. Oferuje on taras z barem na dachu, skąd roztacza się widok na Rynek Główny. Do dyspozycji Gości jest także bezpłatny dostęp do Internetu.

Klimatyzowane pokoje i apartamenty w hotelu Starym obejmują łazienkę z wanną i prysznicem. W wielu pokojach jest także jacuzzi. W każdym pokoju znajduje się ponadto telewizor plazmowy z dostępme do telewizji satelitarnej.

Hotel Stary usytuowany jest 1,1 km od Wawelu. Stara żydowska dzielnica Kazimierz oddalona jest od niego o 1 km. Dworzec kolejowy Kraków Główny i centrum handlowe Galeria Krakowska również znajdują się 1 km od hotelu.

Codziennie rano w hotelu serwowane jest tradycyjne polskie śniadanie. Restauracja Trzy Rybki oferuje tradycyjne dania kuchni polskiej. W hotelu jest również bar, kawiarnia oraz klub.

Goście hotelu Stary mają bezpłatny wstęp do spa, które obejmuje saunę, siłownię, łaźnię parową oraz gabinet masażu. Dostępne są tu także 2 baseny z dyszami do masażu.

Panoramy

panoramy - Restauracja
panoramy - Hol
panoramy - Basen
panoramy - Wejście do sauny
panoramy - Sala fitness