Lokalizator

54° 39' 56" N   17° 3' 31" E
°C
 1:00  1:00

Dane meteorologiczne dostarcza serwis Weather.com. Najbliższy punkt pomiarowy: stacja Łeba znajduje się w odległości 55km od prezentowanego obiektu.

Dodaj do...

Kormoran Wellness Medical SPA

wirtualne wycieczki - Kormoran Wellness Medical SPA Kormoran Wellness Medical SPA położony jest w nadmorskiej miejscowości Rowy, która jest jednym z najbardziej atrakcyjnych miasteczek na polskim wybrzeżu. Położona na Pobrzeżu Słowińskim cieszy się uznaniem zarówno gości krajowych jak i zagranicznych. Występują tu szerokie piaszczyste plaże, ruchome wydmy, wysokie brzegi klifowe oraz wspaniały mikroklimat o leczniczych właściwościach. O czystości środowiska świadczy występowanie wielu gatunków zwierząt, w tym ptaków niespotykanych w innych regionach kraju. Dla zachowania najatrakcyjniejszego fragmentu wybrzeża między Rowami a Łebą utworzono Słowiński Park Narodowy-światowy rezerwat biosfery. Poza walorami przyrodniczymi, najbliższa okolica oferuje także wiele atrakcji turystycznych.

W miejscu, gdzie trzy źródła wody: morze, jezioro i rzeka łączą swoje siły tworząc idealną oazę do regeneracji i wypoczynku stworzyliśmy Kormoran Wellness Medical SPA. Połączyliśmy w nim skutecznie trzy światy relaksu, zdrowia i witalności - prawdziwą enklawę piękna i spokoju. Unikalna lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie szerokich, piaszczystych plaż i Bałtyku, w otoczeniu sosnowych lasów tworzy wyjątkowo sprzyjający mikroklimat. Pozwala odzyskać zdrowie i energię, prawdziwie wypocząć podczas nawet krótkiego pobytu. Rodzinna atmosfera, przyjaźnie zaprojektowane wnętrza, przestrzeń wypłniona eleganckimi detalami. To wyjątkowe miejsce, do którego każdy pragnie powrócić.

Panoramy

panoramy - SPA - przedsionek
panoramy - Gabinet SPA
panoramy - SPA - gabinet
panoramy - SPA - gabinet
panoramy - SPA - hol
panoramy - SPA - fryzjer
panoramy - SPA - gabinet
panoramy - SPA - gabinet
panoramy - Recepcja
panoramy - Pokój
panoramy - Dostawka
panoramy - Hol na piętrze
panoramy - Basen
panoramy - Sala konferencyjna
panoramy - Sala klubowa
panoramy - Sala klubowa - bar
panoramy - Restauracja
panoramy - Restauracja
panoramy - Sala bankietowa