Lokalizator

50° 3' 6" N   19° 56' 54" E
°C
 1:00  1:00

Dane meteorologiczne dostarcza serwis Weather.com. Najbliższy punkt pomiarowy: stacja Kraków znajduje się w odległości 1km od prezentowanego obiektu.

Dodaj do...

Hotel Ester

wirtualne wycieczki - Hotel Ester Hotel Ester położony jest w spokojnej okolicy w zabytkowej dzielnicy Kazimierz w Krakowie, 15 minut spacerem od Starego Miasta. Pokoje wyposażone są w klimatyzację i bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Lokalizacja hotelu czyni go dogodną bazą do zwiedzania żydowskiej dzielnicy Kazimierz. Synagoga Stara znajduje się w odległości 100 metrów od hotelu, a w zaledwie kilka minut dojdą Państwo z niego do Zamku Królewskiego na Wawelu.

Pokoje w hotelu Ester urządzone są w odcieniach beżu i brązu i wyposażone zostały w drewniane meble. Znajdują się w nich także lodówki i telewizja satelitarna.

Rano zapraszamy Państwa na smaczne śniadanie. W ciągu dnia warto odwiedzić hotelową restaurację, gdzie serwowane są wspaniałe dania kuchni polskiej, specjały koszerne i potrawy międzynarodowe. Latem restauracja oferuje też stoliki na dziedzińcu.

Podczas pobytu w hotelu Ester można zrelaksować się w saunie lub podczas masażu.

Panoramy

panoramy - Pokój 2 - osobowy
panoramy - Recepcja
panoramy - Restauracja
panoramy - Ulica Szeroka - wejście do hotelu Ester