Lokalizator

52° 24' 43" N   17° 4' 11" E
°C
 1:00  1:00

Dane meteorologiczne dostarcza serwis Weather.com. Najbliższy punkt pomiarowy: stacja Poznań znajduje się w odległości 15km od prezentowanego obiektu.

Dodaj do...

Swarzędzkie Centrum Sportu i Rekreacji

Pływalnia "Wodny Raj" jest obiektem wchodzącym w skład Swarzędzkiego Centrum Sportu i Rekreacji. Ten nowoczesny kompleks sportowy z dużym parkingiem, dostosowany również dla osób niepełnosprawnych, znajduje się w dogodnej lokalizacji nad jeziorem Swarzędzkim.

Dzięki licznym atrakcjom znajdującym się na pływalni, zapewniamy doskonały wypoczynek i zabawę. Wszystkie atrakcje zostały zaplanowane z myślą o klientach w każdym wieku. Dla dorosłych oraz młodzieży: basen sportowy i rekreacyjny, jacuzzi, hydromasaże, dzika rzeka, dwie 90 metrowe zjeżdżalnie oraz dla najmłodszych: basen ze zjeżdżalnią.

Oprócz wszelkich atrakcji związanych z pływaniem i kąpielą, "Wodny Raj" zaprasza do korzystania z atrakcyjnej oferty odnowy biologicznej - dwóch saun suchych, solarium i masaży wspomagających odchudzanie i leczenie oraz relaksujących.

"Wodny Raj" to również idealne miejsce do urządzenia niedużej konferencji w przygotowanej do tego celu sali z 40 miejscami. W bezpośrednim sąsiedztwie salki konferencyjnej znajduje się kawiarenka oferująca zestaw potraw zimnych oraz ciepłych przekąsek.

Panoramy

panoramy - Swarzędz z lotu ptaka
panoramy - Pływalnia
panoramy - Basen