Ta strona wymaga Adobe Flash Player i przeglądarki z włączoną obsługą JavaScript.

Wirtualne wycieczki

Łeba - Hotel Neptun

Hotel Neptun to jedyny w Polsce starannie odrestaurowany 100-letni zamek położony niemal na plaży. Hotel zachowuje klimat przedwojennego kurortu.

Jest kameralny: dysponuje 33 pokojami 2 i 3 osobowymi z łazienkami, telefonem, TV SAT oraz apartamentami. W hotelu znajduje się restauracja i kawiarnia, a także taras z widokiem na morze.

Do dyspozycji go¶ci s±: strzeżony parking, odkryty basen z podgrzewan± wod± i barem, kort tenisowy, bilard, solarium, salon masażu, rowery górskie oraz lekcje jazdy konnej. Hotel ma własn± wydzielon± dla go¶ci plażę, na której można wypożyczać skutery wodne, skorzystać z koszy, leżaków a także łóżek do opalania. Istnieje również możliwo¶ć całodziennej opieki nad dziećmi.

Hotel NEPTUN jest czynny przez cały rok. W okresie posezonowym może służyć jako miejsce spotkań ludzi biznesu, którzy chc± poł±czyć pracę z relaksem.

Sala konferencyjna w stylu klubowej biblioteki angielskiej z widokiem na morze zapewnia komfort pracy w niezwykle wygodnych warunkach. Na specjalne życzenie organizujemy: wyprawy do Słowińskiego Parku Narodowego na spotkania z rzadk± zwierzyn±.wirtualne wycieczki - Hotel Neptun